אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

הפלגה רומנטית מרינה הרצליה

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


היכן ניתן לשכור יאכטה בישראל?

השכרת יאכטה להפלגה רומנטית ניתן לשכור בכל מרינה לאורך חופי הארץ. במרינה הרצליה מבחר חברות המספקות שירותי השכרה, במרינה תל אביב ובנמל יפו קיימות חברות נוספות. באשדוד קים בית ספר לשייט המקיים הפלגות יוקרה על יאכטה מפוארת ובחיפה חברה נוספת המספקת גם היא שירותי הפלגות יוקרה.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה ניתן לשלב בהפלגה רומנטית?

כל החברות מציעות שירותים נילווים בתוספת תשלום. העמסת ההפלגה באוכל ושתיה אינם תמיד הדבר הנכון. בעת הפלגה התאבון בדרך כלל יורד מה שגורם לתופעה זו היא נידנודי הסירה בגלי הים. גם במזג האויר טוב ובים שקט קשה לי שלא מרבה להפליג לחשוב על אוכל. מומלץ להזמין שתיה קלה או מעט בירה/יין לא מומלץ ללכת על ארוחות מלאות וכבדות. את שלב הארוחה תדחו לתום ההפלגה במסעדה בקירבת מקום, כך תבטיחו את הנאתכם?

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

למה הפלגה רומנטית בישראל?

בישראל ישנה רצועת חוף יפיפיהובעת שקיעה מופע זה הופך ליפה עוד יותר. הפלגת שקיעה עולה קצת יותר אבל שווה כל שקל. השקיעה בצפיה מהים מייצרת צבעים מרהיבים שמחזקים את החוויה הרומנטית ונחרטים בזיכרון. מומלץ להכין פלייליסט של השירים שאתם אוהבים כי שיר טוב שקיעה ובירה קרה זה מדכון מנצח.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

כמה עולה הפלגה רומנטית?

 מחירי ההפלגות בישראל נעים בין 400-800 ש"ח לשעה, כמובן שמחירים אילו משתנים בהתאם לפינוקים הנוספים שהזמנתם ובהתאם למצב היאכטה והשנתון. יאכטות חדשות יתומחרו גבוהה יותר ויציעו לכם בדרך כלל את התוספות כחלק מהחבילה הבסיסית. יאכטות ישנות יותר יציעו לכם הפלגה נטו כאשר התוספות לא יהיו במחיר הבסיס. מומלץ לצאת ולהפליג ביאכטה חדשה ומפוארת אם אתם מתכננים הצעת נישואים, אבל אם אתם חוגגים יום הולדת או שסתם מתחשק לכם על ערב רומנטי ההפלגה על יאכטה חדשה או ישנה אינה פקטור. בסופו של דבר הים הוא עצמו האטרקציה ובהפלגה של שעה קשה להכיל את כל מה שמציעה היאכטה החדשה.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

השכרת יאכטות מידע:

לסיכום, צאו להפליג שימרו על הרומנטיקה... נסו כבר בהזמנה להבין מאיפה יוצאים ומה מקבלים. בקשו לדבר עם הסקיפר באופן אישי ונסו לזהות אם אתם מרגישים שיש בינכם קליק. סקיפר שאינו אדיב יכול לקלקל לכם את כל החוויה.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

באיזה עונה שווה להפליג?

בישראל ניתן להפליג בכל עונות השנה, בניגוד למה שחושבים ההפלגות בעונת החורף נוחות יותר. אם אתם מתכננים הפלגה בקייץ מומלץ לצאת לאחר שקיעה. החום הכבד והלחות מורידים מההנאה. אם אתם מתכננים קפיצה למים דעו שבישראל בקייץ ישנם כמויות של מדוזות שעלולות לסכן אתכם. בהפלה רומנטית בחורף תדאגו להתלבש חם.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

עם מי הכי מומלץ להפליג?

במרינה בהרצליה חברת סקיפר24 מאפשרת הפלגות מוזלות על מבחר יאכטות. הצוות מקצועי ואדיב ומומלץ בחום.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

 עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים