אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

רישיון לאופנוע ים בישראל

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


רישיון לאופנוע ים הינו הרישיון המבוקש ביותר בקרב הצעירים בישראל...

למה אופנוע ים?

אופנוע ים הינו כלי שייט מהיר ואקסטרימי בכל מובן שאפשר לתאר ובנוסף האופנוע ים מאפשר לכם נגישות כמעט בכל מקום שתבחרו: כינרת, ים תיכון ואילת. את אופנועי הים ניתן לרכוש במחירים הוגנים לכל כיס, החל מ 7000 ש"ח ועד 115000 ש"ח. מאחר ואופנוע ים הוא כלי שייט עונתי ניתן למצוא אופנועים ישנים עם מעט שעות במצב מצויין. חשוב מאוד לפני רכישת אופנוע ים לקחת את הכלי לבדיקה. תיקונים והחזקה אינם זולים וקניית כלי שלא תוחזק בצורה טובה עלולה לגרום לכם לנזק רב.

היכן ניתן להוציא רישיון לאופנוע ים?

רישיון לאופנוע ים ניתן להוציא בכל בית ספר לשייט. לימוד התאוריה מתקיים במסלולים פרטיים או משותפים בכיתות הלימוד. הלימוד המעשי מתקיים בכל הארץ כולל טבריה ואילת.

מה התנאים להוצאת רישיון משיט (11)?

רישיון לאופנוע ים יכול להוציא כל מי שעבר את גיל 16. התנאי לקבלת רישיון הינו בדיקת עיניים, בדיקה רפואי, מעבר מבחן עיוני ומעשי. התהליך אינו קשה אבל מלווה בבירוקרטיה סבוכה. דאגו ללמוד אצל מורה שילווה אתכם יד ביד בכל התהליך. אל תמשכו את הקורס. קבעו לכם לימוד רציף ותרגלו מידי יום בסקיפר24 עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים