אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

אופנוע ים 2012

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלםיש מי שלוקח את המפרשים לידיים.

אם אנחנו מסתכלים שנתיים אחורה הדרך לרישיון שייט מוכר של מנהל הספנות היה בגדר תעלומה לרבים מאיתנו. אנחנו הישראלים שהתברכנו בחופים מדהימים לא זכינו להנות באמת מתרבות הים. כיום ניתן לזהות שינוי אמיתי שהחל אצל כולנו. ילדים בגיל 16 בדיוק מוציאים רישיון אופנוע ים ומייד בהגיעם לגיל 17 מוציאים רישיון לסירות. בעלי משפחות מרבים לפקוד את המרינות לצאת להפלגות על יאכטות שעד לא מזמן היו נחלתם של העשירים בלבד ורבים מהם גם ממשיכים לרישיון הנכסף הרי הוא קורס הסקיפרים שהפך לקורס הנחשק בתרבות הפנאי.

מי שהרים את הכפפה הם מנהל הספנות שאפשרו גישה חופשית לשאלות התאוריה והקלו משמעותית על אופן הלימוד. כיום ניתן לתרגל וללמוד את מרבית חומרי הלימוד בכל מקצועות השייט באתר סקיפר24 ובאפליקציה המובילה את ענף השייט כולו "סקיפר24".

תרגול נכון והכוונה מאפשרים מעבר תאוריה מהיר ובהמשך רישיון מוכר של מנהל הספנות.

אז איך מקבלים רישיון שייט בדרך הקצרה ביותר ובמינימום הוצאות.

סקיפר24 מאפשר לכם להנות משירות פרטי עד הבית: תאוריה בלימוד אישי בביתכם או במשרד ובהמשך לימוד מעשי בשלושה מוקדים בפריסה ארצית. הרצליה יפו אשדוד וטבריה.

חשוב מאוד שאם כבר החלטתם להוציא רישיון מומלץ לקחת את הלימוד ברצינות מרבית. סה"כ מדובר בקורס קצר ביותר ברוב המקרים אשר עורך כשבועיים בלבד.

לפרטים נוספים והרשמה: 0544304605

עמיקם – סקיפר24עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים