אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

בית ספר לשייט

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם 

אם אתם מחפשים קריירה או תחביב חדש בתי הספר לשייט מזמינים אתכם לקורס סקיפרים

 

הדבר הבא בתרבות הפנאי-

לרוב נוטים לחשוב שעולם השייט הינו עולמם של העשירים, ( מחיר הקורס, החזקת יאכטה) אבל כל זה שייך לעבר הרחוק. כיום הקורס הוא זמין זול ונוח ובשביל לשוט  וליהנות עם המשפחה והחברים ממש אין צורך ביאכטה, מועדוני השייט של בתי הספר השונים יאפשרו להשכיר יאכטה בעצמכם מיד עם קבלת הרישיון. לרוב משפחות שיש להם נציגות בעולם זה משנות את אורח חייהם ונוהגים לבלות בהרכב משפחתי מלא מידי סוף שבוע בשייט מענג. ההפלגה לאורך חופי ארצנו עם בירה קרה ומוזיקה טובה עושה רק טוב והרבה.

משיט בשכר-

סקיפרים רבים רואים ברישיון הזדמנות לשינוי מקצועי, רבים מחברי החליטו להמשיך בלימודים ולהוציא רישיון מסחרי, עם קבלת התעודה נפתחו בפניהם מקומות עבודה רבים בארץ ובחו"ל.

למי מתאים הקורס?

בעבר הרחוק קורס הסקיפרים היה נחלתם של יוצאי חיל הים, כיום מגיעים לקורס צעירים ומבוגרים כאחר. הקורס הוכיח שלהיות סקיפר זו מסימה אפשרית לכולם...

כל כמה זמן נפתח קורס?

כיום הקורס מוצע במספר מסלולים, ישנם בתי ספר שפותחים קורס אחת לחודש וישנם מסלולים פרטיים שפותחים את הקורס בהתאם לנוחות התלמיד והשיעור מועבר בבית התלמיד בליווי מדריך מקצועי. היות והקורס מורכב ודורש יחס אישי מומלץ ללמוד בבתי ספר המאפשרים לימוד בקבוצות קטנות.

כמה זמן נמשך הקורס?

במידה ואנו מחשבים את כמות החומר והבירוקרטיה של מנהל הספנות באופן ראלי ניתן לסיים את הקורס תוך ארבע חודשים, אבל הממוצע של קורס סקיפרים עומד על 10 חודשים, כך שמידת הרצינות של התלמיד היא זו שתקבע.

לפרטים והרשמה:054-4304605

עמיקם- סקיפר24

 עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים