אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

הפלגה למשפחה

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלםמה חלומי יותר מיאכטה חדשה ומפנקת?

כבר שנים אני מחפש את ההפלגה המשפחתית הנחשקת ביותר, כזאת שתכיל בתוכה חוויה שתדובר עוד רבות. האמת שלאחר ניסוי ותהיה עליתי על משהו וזאת רק לאחד שהבנתי מה בעצם אנחנו המשפחות מחפשים. אז הדבר החשוב זה להיות בסביבה "סטרילית " המשמעות יאכטה חדשה מתוקתקת להפליא עם שתי קבינות מפוארות שירותים צמודים, מקלחת נוחה עם מים חמים ומטבח הכי חשוב מטבח שנותן לנו להרגיש בבית.

הדבר הבא חייב להיות משהו שיעסיק את המשפחה יאחד ויגבש, כאן אני חייב לומר לכם שעליתי על שני רעיונות גאוניים: האחד מכוון יותר למשפחות בוגרות ילדים מעל גיל 12 והשנייה למשפחות צעירות ילדים החל מגיל 4 .

יאכטה הינו כלי שייט שהפעלתו דורשת עבודת צוות נכונה, ולכן למשפחות הבוגרות המלצתי הפלגת אקסטרים מפנקת עם הדרכה צמודה, חלוקת תפקידים ברורה ויעד... היום אתם מפליגים מהרצליה ועד יפו, אמא את הסקיפרית תופסת את ההגה ומחלקת הוראות. אבא אחראי על המפרש הראשי .

ושני הילדים על החלוץ... מי שבא לנוח שיעלה להשתזף בסיפון.

המחיר להפלגת אקסטרים משפחתית החל מ 799 ₪ .

האטרקציה הבאה מתאימה למשפחות צעירות: קצב הפלגה איטי המשלב דייג המהווה ריגוש מסוג אחר. בהפלגות הדייג אנו מספקים את הציוד כמו כן נפליג לאיזורים בהם לא פעם ניראו דולפינים. החוויה מעצימה ובלתי נשכחת לילדים . בדרך חזרה יוכלו הילדים וההורים לתפוס הגה ולנווט אותנו בחזרה למרינה בהרצליה.

המחיר להפלגה זו החל מ 799 ₪.

מומלץ לשריין תאריך לפחות שבוע מראש. ההפלגות יוצאות כל השבוע פרט לשבת.

להזמנות:0544304605

עמיקם-סקיפר24עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים