אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

הפלגת דייג בישראל

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


הפלגת דייג בישראל זהו תחביב שממלא את עולם השייט בתוכן ומכניס קצת טעם להפלגות,

מתי עונת הדייג בישראל?

בישראל הדייג הינו דייג מגוון, את הפלמידות ניתן למצוא בחודשי הקייץ בקרבת החוף, הדרך הנכונה לדייג פלמידות הוא ע"י טרולינג (ג'רג'ור). בחודשי החורף (אוק' נוב') ניתן למצוא את דג האינטיאס שמגיע לאיזורנו עם התקררות המים. הגומבר נימצא באיזורנו בכל ימות השנה וגם אותו ניתן לתפוס בטרולינג. וכמובן איך אפשר בלי הלוקוס (מלך הים) דייג לוקוסים ניתן לבצע מעל הסלעים בכל עונות השנה ע"י ג'יג או טרולינג.

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

היכן ניתן לקנות ציוד דייג איכותי?

בישראל מספר רב של חנויות אשר מספקות ציוד דייג איכותי, אם אתם דייגים מתחילים מומלץ להתחיל עם ציוד בסיס ולוודא שתחביב הדייג נבנה עבורכם ומתאים לאופי שלכם. אם אתם כבר נחשבים לדייגים מקצועיים שווה להשקיע בציוד איכותי. הכי חשוב כמו בכל דבר לעשות סקר שוק גם את מול החברות המאפשרות קניה דרך האינטרנט בחו"ל. זכרו תמיד שהדג הוא זה שתופס אתכם ולא ההפך.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

מה היתרון בהפלגת דייג?

בהפלגת דייג אתם מכניסים לחווית הדייג ריגוש נוסף. הדייג מסירה לא בהכרח יניב תוצאות טובות יותר אבל יאפשר לכם להכיר שיטות דייג נוספות ודגים ממשפחות שונות וגדלים שונים. דייג מסירה הוא בעצם כל מה שדייג חובב חולם, הניתוק מהחוף מוחלט ומעכשיו זה רק אתה החכה והים.

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

האם יש דגים בים?

הדייג בישראל הוא בין החלשים בים התיכון, התחממות המים, המדוזות, זנים שונים של דגים שנכנסו לאיזור (אבונפחה) הובילו לירידה חדה בדגה וכיום קשה מאוד לצאת עם שלל מכובד מהים. רוב הדגים שאנו אוכלים גדלים בבריכות או מיובאים מחו"ל נדירות המסעדות המגישות דגיי ים. ולכן חשוב מאוד להנמיך צםיות לפני  שאתם יוצאים להפלגת דייג. תהנו ממהפלה תהנו מהדייג ואם תתפסו משהו קבלו זאת כצ'ופר...

מחיר להפלגת דייג - המחירים נעים בין 150-650 ש"ח לאדם כולל ציוד דייג

 

להזמנת הפלגה חייגו עכשיו: 054-4304605

 

 עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים