אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

קורס סירה פרטי

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


על מנת להוציא רישיון על סירה חייבים להתקיים מספר תנאים,

במאמר זה תמצאו את כל המידע הנחוץ להוצאת רישיון בדרך הקלה והנוחה ביותר הקיימת בישראל.

 

 

למה יש צורך בלימוד פרטי על סירה?

 אם כבר החלטתם להוציא רישיון אז עכשיו גם תאלצו למצוא זמן בכדי להגשים את החלום... לימוד בכיתה הינו לימוד קבוצתי כאשר הזמינות של הקורס אינה מתישבת בהכרח עם הזמינות שלכם. בנוסף לא בטוח שקצב הלימוד תואם להבנתכם ותפשתכם את החומר. מסיבות עיקריות אילו בנינו בסקיפר24 קורס סירה פרטי אשר מתקיים מידיי יום משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה. הקורסים מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומתקיימים בכל שעות היום בנוחות ובזמינות שלכם. כל שנישאר הוא לתאם איתנו יום מראש ולהגיע.

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

מתי נפתח קורס פרטי?

קורס פרטי אינו נפתח, הוא מתקיים בדיוק ביום ובזמן שנח לכם, צוות המדריכים בפרישה ארצית יאפשרו לכם לימודים איכותיים בכל זמן שתבחרו. 

כמה מפגשים עיוניים וכמה מפגשים מעשיים בקורס?

הקורסים של סקיפר24 מאפשרים לכם לימוד עיוני ומעשי ללא הגבלה ועד קבלת רישיון. בדרך כלל ניתן לסיים את החלק העיוני בשני מפגשים וכמו כן להגיע לשעורי חזרה מרוכזים מידיי שבוע. בחלק המעשי מתקיימים שני מפגשים שאינם מוגבלים בזמן ואתם תשבו על ההגה עד מוכנות מלאה לטסט.

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

היכן מתקיימים המפגשים העיוניים?

תאוריה לסירה הינו מקצוע מעט מורכב ולכן עדיף לקיים את המפגשים במרינה. סקיפר24 מאפשר לימוד בפריסה ארצית ולכן ניתן לקבל שירות זה בכל אחד מסניפנו: מרינה הרצליה, נמל יפו, מרינה אשדוד, חיפה, כינרת. כמו כן ניתן בתוספת תשלום לקבל מדריך ללימוד אישי בביתכם או במישרד.

לסיכום: אם כבר החלטתם ללכת על רישיון לסירה אנו בסקיפר ממליצים על לימוד פרטי. בהצלחה!עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים