אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

קורס יאכטות חורף 2012

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלםקורס סקיפרים בחורף,

ניסיתי לבדוק את השפעת החורף על מחירי קורס יאכטות המוצעים בשוק ונוכחתי לגלות חדשנות ומקוריות בכל בתי הספר לשייט.

מסתבר שענף השייט עבר מהפכה אמתית כמעט כמו הסלולר והמחירים כבר מזמן אינם מכוונים לציבור העמיד  בלבד.

ישנם כיום מספר מסלולים המאפשר לימוד יאכטות בהתאמה אישית. באתר סקיפר24 ניתן גם לתרגל את שאלות התאוריה של מנהל הספנות ללא תשלום ובנוחות מקסימאלית. לאחרונה פרץ דרך האתר סקיפר24 והעלה לאוויר אפליקציה לאפסטור המאפשרת תרגול חינם גם בסלולר.

לפני שאתרם ממהרים להירשם לקורס מומלץ בחום לעבור קורס מכינה. המשמעות הינה קורס קצר על מיני יאכטה ללא צורך ברישיון.

למה זה חשוב?

קורס יאכטות הינו קורס שדורש זמן, כסף וחשוב גם פיזיולוגית לדעת חד משמעית שאינכם סובלים ממחלת ים. הקורס יאכטות עד 7 מטר מאפשר לכם לחוות הפלגות איכותיות באותה מידה ויחד עם זאת לקבל אינדקציה מושלמת לגבי הקורס המלא אותו אתם מתכננים לעבור.

רוב בתי הספר יכירו לכם בתשלום ואף יזכו אתכם על כל הסכום שכבר שולם. לכן מומלץ בחום לעבור קורס זה.

אם כבר אתם שלמים אם ההחלטה אתם יכולים להנות ממגוון בתי ספר טובים ואיכותיים שיש כיום בשוק ובנוסף מבחר מסלולים.

המסלול הנפוץ כיום הינו המסלול שמציע "סקיפר24"  - במסלול זה ניתן לשלב בין הוראה פרטית בבית הלקוח לבין לימוד עצמי עם תמיכה 24/7 מרחוק. המסלול מתאים מאוד לכל מי שיש לו רקע ימי או לכאלה שעדיין קרובים לספסל הלימודים. במסלול זה תפגשו מדריך בבית או במשרד שיעביר לכם תקצירים של השיעור ואת רוב הלימוד תאלצו לחוות לבד כמובן עם תמיכה מקצועית 24/7.

מחיר הקורס במסלול זה 5900 ₪.

מסלול נוסף נפוץ לא פחות זהו המסלול המאפשר לימוד בכיתה על בסיס של פעם בשבוע. חשוב מאוד לוודא איך בית הספר דואג לכם לשעורי השלמה במידה ויש צורך. ועד חשוב לקבל בכתב התחייבות על החזר כספי במידה ותחליטו לנשור באמצע. הלימוד במסלול זה עורך לפחות 8 חודשים ומצריך כוח רצון גדול מאוד. ולכן חשוב מאוד לפגוש את צוות המדריכים לפני ההרשמה או לפחות לקבוע שיעור ניסיון. לעיתים את שיעור הניסיון יעביר לכם מדריך מקצועי ובשעורי ההמשך תאלצו ללמוד עם מדריך פחות מקצועי , שימו לב ודרשו תמורה לכספכם.

מחיר הקורס במסלול זה החל מ 8300 ₪.

לסיכום השוק בהחלט מציע אין ספור אפשרויות חשוב מאוד כמו בכל נושא לבצע סקר שוק ולפגוש את הנפשות הפועלות אשר ילוו אתכם בקורס. 50% בלבד מהנרשמים יסיימו עם רישיון.

עמיקם – 0544304605

סקיפר24עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים