אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

קורס סקיפרים

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


קורס סקיפרים בישראל הפך בשנים האחרונות לקורס הכי נחשק שיש בתרבות הפנאי. כולם רוצים להיות סקיפרים אבל לא כולם מבינים את המשמעות. במאמר זה אציין לפניכם מספר תנאים שחייבים להתקיים בכדי שתהפכו לסקיפרים פעילים ולא רק מחזיקי רישיון. 

למי מתאים קורס סקיפרים?

קורס סקיפרים הינו קורס מורכב שמומלץ מאוד להגיע אליו אחרי שיש לכם מעט ניסיון בים. מי מכם שלא התנסה בהפלגה ארוכה על יאכטה או שאינו אוחז באף רישיון שייט או שלא היה מעולם בחוג ימאות או צופי ים הייתי ממליץ לו להתחיל בהתחלה... ההתחלה חייבת לעשות על ידי כלי שייט קטן על מנת להבין שהים שרואים מהחוף אינו ניראה מכיוון הים.

האם מחלת ים יכולה לעבור?

אחד החששות הגדולים של כל איש ים היא מחלת הים... לכולם יש מחלת ים אבל השרידות היא משתנה. כמובן ככל שנרבה להפליג כך הגוף שלנו יתרגל לרעיון החדש ויחל לשתף פעולה. ולכן לפני שנירשמים לקורס סקיפרים חייבים להקפיד על הפלגת ניסיון לפחות של 4 שעות, מי מכם שיגלה את מחלת הים לאחר שנירשם יאלץ לפרוש מהקורס ולאבד את כספו.

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

היכן ניתן להפליג עם הרישיון? 

הרישיון יאכטה של מינהל הספנות מאפשר הפלגה חופית במדינות שונות באירופה, כמו כן גם בישראל ישנם מועדוני שייט מצוינים המאפשרים לכם הפלגה חופית מבלי לקרוע לכם את הכיס. השכרת יאכטה שעתית נעה בין 200-600 ש"ח.

ברוב המועדונים היאכטות מתוחזקות אבל שווה לפני שנירשמים להיתייחס לאיכות היאכטות ולא לכמות. הזמינות בכל המועדונים היא גבוהה ורצוי לבצע את הזמנת היאכטה לפחות כשבוע לפני ההפלגה.

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

כמה זמן לוקח לסיים קורס סקיפרים?

קורס סקיפרים הינו קורס מורכב ומאתגר, לרוב אתם תבחרו את מסלולי הלימוד וככל שתשקיעו יותר זמן כך הקורס יתקצר משמעותית. בממוצע מסיימים קורס זה בפרק זמן של 8 חודשים במסלול הכיתתי, מי מכם שיש לא זמן וכסף יוכל ללמוד במסלול הפרטי ולסיים את הקורס בתוך 4 חודשים בלבד.

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

לימוד עוצמה ב בטבריה

 

היכן כדאי ללמוד?

כל בתי הספר בארץ הינם מקצועיים וטבים, מי מכם שמחפש את הדרך הקצרה והמהירה מוזמן ללמוד איתנו בסקיפר24. צוות המדריכים של סקיפר24 יאפשר לכם ליווי אישי ומקצועי ובנוסף תהנו ממערכי שיעור מעניינים ומתקדמים. מערכת התירגול של סקיפר24 הינה מהמתקדמות בענף השייט ומאפשרות לכם לימוד נוח והצלחה מובטחת במבחנים.

לפרטים נוספים והרשמה: 054-4304605

עמיקם יפתעוצב ופותח על ידי רז רז בוכניק  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים