אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

קורס סקיפרים הרצליה

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלםישנם כאלה שמעדיפים את החוף וישנם כאלה שמעדיפים את הים אבל המדכון המנצח במדינה כמו שלנו ששופעת ברצועת חוף מדהימה הוא קורס יאכטות בסקיפר24. קורס יאכטות הינו שילוב שיכול להכיל בתוכו פעילות ימית לצד קפיצה וטבילה באזורים הכי נחשקים בחופי הארץ.

קורס סקיפרים היום נמכר בשני מסלולים משתלמים במיוחד,

מסלול ללא רישיון –

במסלול זה ההכשרה נמשכת מספר שעות בלבד ומייד לאחר מכן ניתן להזמין את המשפחה והחברים ולצאת להפליג... כליהשייט במדכונת זו מוגדר כמיני יאכטה והוא מאפשר פעילות ל 7 מפליגים בנוחות מיירבית. במיני יאכטה יש שירותים, מטבח, מקרר, מזגן וארבע מיטות. בילוי מצויין לסופי שבוע.

מסלול עם רישיון-

במסלול זה נקבל רישיון של מנהל הספנות מסוג משיט 12. הרישיון מאפשר השטת יאכטה או סירה עד 7 מטר ועד 150 כ"ס ההכשרה נמשכת מספר שעות בלבד ומייד לאחר מכן ניתן להזמין את המשפחה והחברים ולצאת להפליג... כליהשייט במדכונת זו מוגדר כמיני יאכטה והוא מאפשר פעילות ל 7 מפליגים בנוחות מיירבית. במיני יאכטה יש שירותים, מטבח, מקרר, מזגן וארבע מיטות. בילוי מצויין לסופי שבוע.

לפרטים והרשמה: 054-4304605

 עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים