אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

קורס סקיפרים מזורז ביוון

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלםסקיפר24 מציג – קורס סקיפרים ביוון

 

מי מאתנו לא אמר לעצמו " בפנסיה אני ואשתי עוברים לגור ביאכטה והולכים להקיף את העולם".

עבור רבים מאתנו קורס סקיפרים זהו סוג של הגשמת חלום, ההפלגה יחד עם יקירנו אל מעבר לאופק עטופים בשלווה, רחש הגלים ורוח מלטפת זה הדבר האמיתי. כיום להגשמת החלום אין צורך לעבור קורס מורכב ומסורבל ואם אתם בוחרים להגשים את החלום הרי לפניכם הדרך הקצרה ביותר.

האומנם בתם הקורס לא נוכל להשיט יאכטה בישראל אבל בהחלט נוכל להשיט יאכטה בכל העולם.  סקיפר24 לוקח אתכם ליוון לקורס סקיפרים מקוצר ומהנה במיוחד. הקורס המוכר של איגוד השייט האמריקאי (ASA) יאפשר לכם להשיט יאכטה בכל מקום בעולם פרטי לישראל. הקורס משלב שבוע הפלגה על יאכטה באיי יוון המדהימים וכולל ערבים בלתי נשכחים מלאי מוזיקה טובה ומאכלים מקומיים לצד לימוד מרתק הכולל בתוכו את חוקי הדרך בים, שיגרת הפלגה והפעלת יאכטה.

 

ומה עושה מי שרוצה להפליג בארץ?

בארץ ניתן להפליג על מיני יאכטות ללא צורך ברישיון כלל , הכלי הקטנים מאובזרים ומפנקים כמו יאכטה גדולה ואינם מצריכים החזקת רישיון, כמו כן מי שירצה להפליג על יאכטות גדולת יותר יוכל להצטרף למועדון היאכטות  ולהיות חלק מצוות השייטים שלנו.

אין ספק שכך או אחרת קורס הסקיפרים ביוון הינו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת ומומלץ לכל מי שאוהב ים.

 

להרשמה: 0544-304605

עמיקם – סקיפר24עוצב ופותח על ידי רז בניית אתרים  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים