אופס, צריכים עזרה?


    מועדון השייט סקיפר 24 עומד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לעזרה ופרטים נוספים.

    התקשרו עכשיו: 054-430-4605

רישיון לסירה

פורטל השייט סקיפר 24 - אין להעתיק או לצלם


מתי צריך רישיון לסירה בישראל?

בישראל ניתן להשיט סירה ללא צורך ברישיון כלל הצורך ברישיון הינו לסירה עד 7 מטר ומעל 6 כ"ס. כלים אילו יכולים להתאים להפלגה באגם אבל אינם מתאימים ואפילו מסוכנים מאוד להפלגה בים. הים עלול להפוך סוער בין רגע ומצב זה יקשה על כלי השייט לתמרן עם מנוע קטן זה אל מול הרוח והגלים. ישנם סירות גומי או סירות חצי קשיחות שיכולות להתאים למנועים הקטנים ויכולים להיות מענה מצוין למי שמחפש להפליג בכינרת.
 

אולי יעניין אתכם: קורס סקיפרים

 


 


למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 

 

מאיזה גיל ניתן להוציא רישיון לסירה ומה הם הדרישות?

על מנת להוציא רישיון לסירת מנוע יש חובה להיות מעל גיל 17, יש צורך בבריאות תקינה ובדיקת ראיה כולל עיוורון צבעים. לאחר מכן יש לעבור מבחן עיוני ומעשי.

 

האם רישיון על סירה כולל אופנוע ים?

התשובה לצערנו היא לא. כיום על מנת לקבל רישיון לאופנוע ים יש לעבור מבחן עיוני נפרד ומבחן מעשי בניפרד. מינהל הספנות הפריד בין הקורסים וכיום גם מי שהוציא רישיון ליאכטה חייב לעבור את ההליך המלא.

 

מה ניתן לעשות עם הרישיון לסירה?

רישיון לסירה הינו רישיון לרכב בו אנו משתמשים מידיי יום. זהו רישיון לתרבות פנאי ומאפרש חוויה לכל המשפחה. לבעלי רישיון סירה ישנם רגעים שלא ישכחו לעולם, אם אתם הורים לילדים אתם תגלו שהים והילדים זה אושר מושלם. הילדים נחשפים לטבע ולמידה אחריות מהי... ואם בחרתם להפליג עם החברים, סירה מהירה ,בירה קרה ומוזיקה זה בדיוק מה שאתם צריכים?

 

כמה עולה סירה חדשה?

סירה זה כמו רכב יש ויש... מומלץ להתחיל ממשהו קטן וזול ולאט לאט לגדול, כלים תורקיים ניתן לקנות החל מ 40000 ש"ח הסירות לא מגיעות עם מנוע וקניית המנוע זה עיניין של עוד 30000 ש"ח למנוע חזק של החברות המובילות. כמו כן יש לקחת בחשבון גם את הציוד הנילווה: אבוב, סקי, בננה וקצת ציוד דייג.

 

היכן ניתן לעגון סירה?

מי שגר במרכז הארץ ישנם מספר מרינות המאפשרות עגינה סטנדרטית ויבשה. בעגינה סטנדרטית ישנה נוחות ששווה בעיקר למי שמתכנן להפליג בתדירות גבוהה, העגינה היבשה מצריכה ממכם לתכנן כל הפלגה מראש ומבטלת את הספונטניות. למי שאוהב את הכינרת ואוהב אקסטרים, סביב לכינרת מספר רב של חופים המאפשר לכם שירות של הורדה לחוף, תידלוק וקרח לפי הזמנה.

 

 

למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והתחילו להשיט בעצמכם - עמיקם יפת - 054-430-4605 


כמה עולה עגינה?

עגינה לסירה מחושבת על פי מטר מרובע, הפרש המחירים בין המרינות השונות וחפי טבריה יכולים להגיע ל 30%. בדרך כלל סירה סטנדרטית תעלה לכם לחודש בין 700-1100 ש"ח.

 

היכן מומלץ להוציא רישיון?

סקיפר24 הינו המרכז ללימודי שייט בישראל, בהנהלת עמיקם יפת תזכו לשירות ויחס ברמה הגבוהה ביותר. קורסי השייט מועברים באופן מקצועי ביותר ומגובים במערכות מתקדמות שיובילו אתכם להצלחה מובטחת.

 

תמונות של רישיון לסירה:


 

 

לפרטים נוספים: 054-430-4605,

עמיקם יפת.

 עוצב ופותח על ידי רז רז בוכניק  -  © כל הזכויות שמורות לסקיפר 24 אין להעתיק או לצלם או לשתף את התוכן המוצג באתר  -  חומרי לימוד  -  עמוד מאמרים